Ukranian

Державний прапор УкраїниAbaconda Management Group – приватна новозеландська компанія, що спеціалізується на питаннях оподаткування, бухгалтерського обліку і  бізнес – консультуванні. Ми надаємо широкий  перелік корпоративних послуг для міжнародних клієнтів, який дозволяє створити компанію, товариство або траст в Новій Зеландії і здійснювати їх діяльність надалі.

Abaconda Management Group  надає широкий вибір професійних послуг і консультацій по питаннях ведення бухгалтерського обліку, економічного аналізу, оподаткування, корпоративного управління і адміністрування починаючи з процедури формування новозеландських компаній, трастів і товариств і продовжуючи їх на рівні податкового планерування діяльності на міжнародному ринку і на внутрішньому ринку Нової Зеландії.

Abaconda Management Group  – це ексклюзивна приватна компанія, діяльністю якої керує друге покоління висококласних фахівців в області фінансів і економіки. Ми працюємо з великою кількістю міжнародних клієнтів, до числа яких входять як міжнародні корпорації, що невпинно розширюють свої ринки,  так і процвітаючі приватні особи, зацікавлені в збереженні і примноженні своїх активів. Наш практичний і академічний досвід дозволяють  знаходити оптимальні рішення,  як для стандартних, так і для зовсім не одинарних ситуацій наших клієнтів.

Ми тепло вітаємо всіх нових міжнародних клієнтів і раді запропонувати Вам ознайомитися з нашою діяльністю. Будь ласка, поводьтеся до нас з питаннями або запитами на додаткову інформацію, яку ми завжди раді надати Вам.

Ми також раді запросити до співпраці міжнародних професійних консультантів, бухгалтерів і юристів, клієнти яких можуть бути зацікавлені в створенні бізнесу в Новій Зеландії або у використанні новозеландських бізнес-структур в міжнародному бізнесі.

Сподіваємося на найпліднішу співпрацю!